Menu
Your Cart

Par mums


    Mūsu klāstā savai gaumei atbilstošu apģērbu spēs atrast ikviens. Mūsu misija ir likt Jums justies īpašiem, neatkarīgi no tā, kāda izmēra apģērbu Jūs valkājiet! Mēs velamies ienest Jūsu garderobē košas krāsas un pilnīgi trakas apdrukas, apvienojumā ar izcilu servisu un perfektu apģērbu kvalitāti. Mūsu klientu apkalpošanas serviss vienmēr ar ieinteresētību uzklausīs visus Jūsu ieteikumus un centīsies atrast īstas atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.


    Tiem klientiem, kuri nekad iepriekš vēl nav iepirkušies internetā, mēs no sirds novēlam uzdrīkstēties. Mūsu laikā, kad viss tik strauji un spēji progresē IT infrastruktūrā un gadžeti spēlē ļoti būtisku lomu, iepirkšanās virtuālajā vidē jau kļūst par normālu ieradumu ņemot vērā mūsu saspringto un aizņēmto ikdienas dzīvi. Iepērkoties internetā mēs ļoti vērtīgi spējam ietaupīt savu laiku, kura vērtība ir nenovērtējama. Mūsu galvenās priekšrocības ir tas, ka varam aizbēgt no lielas kņadas un garām rindām pie uzlaikošanas kabīnēm. Merlotī komanda regulāri strādā pie uzlabojumiem un atjauninājumiem mājaslai,lai padarītu Jūsu iepirkšanos pie mums vēl ērtāku un patikamāku.


      Mēs strādajam un nedomājam apstāties pie sasniegtā. Mēs sakām lielu paldies visiem saviem esošajiem klientiem par ieteikumiem, sapratni un sadarbību, kas mums kā uzņēmumam palīdz augt. Un visiem jaunajiem klientiem mēs novēlam uzdrošināties un ielaist savā dzīvē ko jaunu un savādāku.


      Mēs novēlam Jums patīkamu pieredzi un lielisku šopingu internetā!Uz turpmāku sadarbību,
vienmēr Jūsu SIA Merlotī

      


     


We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.