Menu
Your Cart

Noteikumi un nosacījumi

SIA "Merloti" laika gaitā patur tiesības mainīt lietošanas noteikumus un nosacījumus.

Autortiesības
Ar šo Jūs apliecināt, ka saprotat un pieņemiet, ka visa informācija, dati, bildes, teksti, programmatūra, attēli un visi citi pieejamie materiāli mūsu mājaslapa pieder mums (SIA Merloti). Ar šo, bez Merloti rakstiskas atļaujas, ir aizliegts augšupielādēt jebkuru mājas lapā pieejamo informāciju uz citu serveri. Jebkura neautorizēta materiālu izmantošana var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.

Lietotāju komentāri, atsauksmes un citi iesniegti materiāli.
Jūs piekrītat tam, ka ziniet un ievērosiet visas ētikas un pieklājības normas, neapmelosiet un nesniegsiet nepatiesu informāciju rakstot komentārus, atsaukmes vai jebkādus citus rakstisti iesniegtus ziņojumus.

Komunikācija
Jūs piekrītat, ka Merloti var Jums nosūtīt elektroniskā pasta ziņojumus, ja ir nepieciešamība Jūs informēt par izmaiņām, jauninājumi, vai detaļām, kas attiecās uz Jūsu veikto pasūtījumu.

Produktu informācija
Merloti ir tiesības veikt izmaiņas produkta aprakstā, cenā, pieejamība, tad kad tas ir nepieciešams, arī gadijumos, kad pasūtījums jau ir veikts. Atgādinām, ka krāsa bildēs var atšķirties no tās izskata reālajā dzīve. Izmēri ir norādīti sadaļā ⇒ Izmēru tabula, bet ir jāatcerās, kad ražotāja kļūda ir pieļaujama no +/- 2 cm.

Atbrīvošana no atbildības
Ar šo Jūs piekrītat aizsargāt, atbrīvot no atbildības un nenodarīt kaitējumu Merloti saistībā ar jebkurām prasībām par kaitējumu, to maksām un izmaksām, ieskaitot juridiskā aizstāvja izmaksas, kuras radušās mājas lapas lietošanas rezultātā.

Noteikumi un nosacījumi par jaunumu saņemšanu
SMS jaunumus var saņemt jebkuri mobilo tīklu operātori - Tele2, LMT, Bite. Ja Jūs esiet parakstījies uz jaunumu abonēšanu, Jūs piekrītat tam, ka Merloti Jums ir tiesīgs nosūtīt informāciju par aktuāliem jaunumiem, akcijām ar elektroniskā pasta starpniecību.

Privātums
Merloti nekādā gadījumā nepārdos un  neizpaudīs Jūsu sniegto personīgu informāciju trešajām personām bez Jūsu piekrišanas. Sīkāk par privātuma tiesībām Jūs varat izlasīt sadaļā ⇒ Privātuma politika.

Vispārīgi noteikumi:
1. Merloti preces piegādes laiks ir 1 līdz 3 nedēļas (parastā ikdiena 1-1.5 nedēļa), svētku dienās piegādes termiņš var mainīties;
2. Preču piegādes veidi ir aprakstīti sadaļā ⇒ Piegādes informācija, Jums ir tiesības pašiem izvēlēties sev ērtāko un labāko piegādes veidu, kas Jums tiks nodrošināts;
3. Jums ir iespēja 14 dienu laikā atgriest preci, ja Jūs ar to esiet neapmierināts, ja prece neatbilst līguma noteikumiem - prece ir brāķis, tad, SIA Merloti segs pasta izdevumus, citos gadījumos, pasta izdevumus sedz pircējs;
4. Atgriežot preci ir jāaizpilda produktu atgriešanas forma un nosacījumi, kas attiecās uz preces atgriešanu - prece nedrīkst būt lietota, tai ir jābūt saglabātam visām etiķetēm ; 
5. Kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts faktūrrēķins - 1 minūtes laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, rēķina apmaksa ir jāveic izmantojot bankas pārskaitījumu 1 darba dienas laikā, citādāk - pasūtījums tiks anulēts un dzēsts no mūsu sistēmas.


Jūs piekrītat tam, ka esiet iepazinies un izlasījis visus lietošanas nosacījumus un piekrītiet tos izmantot !

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.