Menu
Your Cart

Distances līgums

SIA "Merloti" saglabā noslēgto pirkumu kopijas.

  • Preču piegādes laiks līdz 14 dienām. Svētku dienās, garās brīvdienās vai citu iemeslu dēļ piegādes laiks var mainīties. Šādā gadījumā piegādes laiks ir no 1-3 darba nedēļām. Preces tiek piegādātas tikai un vienīgi LV teritorijā.

  • Preču piegādes veidi ir aprakstīti sadaļā -> Piegādes informācija. Jums ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko pasūtījumu piegādes veidu. Pasūtījumu piegāde izmantojot DPD pakomātu tīklu un DPD Pickup bodi ir 1.49 EUR. Preču piegāde izmantojot DPD kurjeru ar piegādi līdz mājas durvīm maksā 4.99 EUR.

  • Veicot pasūtījumu apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. Prece skaitās pasūtīta tikai tajā brīdī, kad tiek veikta tās apmaksa. Pēc pasūtījuma veikšanas uz norādīto e-pastu pienāks faktūrrēķins, kurā ir norādīti apmaksas rekvizīti - bankas pārskaitījumu ir jāveic 1 darba dienaslaikā, vai arī tas tiks anulēts.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam, neminot preces atgriešanas iemeslu. 

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

!!! Produktiem ir jābūt nelietotiem, orģinālā iepakojumā, ar etiķetēm. Ja produkta iepakojums būs bojāts, vai prece neizskatīsies tādā formātā, kāda tika piegādāta pātērētājam piegādes brīdī, pretējā gadījumā atgriešanas tiesības Jums nebūs iespējams izmantot. !!!

  • Jūsu pasūtījumam  līdzi nāk atgriešanas veidlapa, kura ir jāaizpilda un jāsūta mums tādā gadījumā, ja Jūs vēlieties atteikties no sava pasūtījuma, vai no kādas tā daļas. Veidlapai ir jābūt pilnībā aizpildītai un parakstītai, tā ir jāizpilda saprotamā un izlasāmā rokrakstā.

  • Atgriežot preci atpakaļ, tā ir jāsūta uz DPD pakomātu: SIA "Merloti", jānorāda tel.nr : 20626026 un pakomāta adrese uz, kuru jāsūta sūtījums: TC Akropole (Maskavas iela 257, LV-1063)

  • Nauda par atgriesto preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 14 kalendāro dienu laikā, no brīža, kad būsim saņēmuši Jūsu atpakaļ sūtījumu un nosūtījuši Jums apstiprinošu e-pastu par to, ka tas ir noticis. 

  • Ar preču atgriešanu atpakaļ saistītās tiešās izmaksas klients sedz pats. Maksimālās pasūtījuma izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma svara un izmēriem. Šīs izmaksas nevar būt lielākas par tām, kādas ir norādītas uz Jūsu pasūtījuma iepakojuma brīdi, kad esiet saņemis savu sūtījumu. Ar detalizētāku informāciju par sūtījumu izmaksām Jūs variet iepazīties sūtījumu piegādātāju mājaslapā.

  • Atmaksāšana tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi.

  • Lai iegādātajiem produktiem nezustu lietošanas garantija, Jums ir jāapņemās ievērot visas prasības, kas saistīta ar šo produktu kopšanu, nesāšanu un mazgāšanu.

  • Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

Ja Jums rodās kādi jautājumi saistība ar līgumu, atteikuma tiesībām vai Jūsu tiesībām, Jūs droši variet rakstīt mums uz [email protected] vai arī zvanīt darba laikā pa tālr. 20626026.

*Higienisku iemeslu dēļ atgriest un mainīt nedrīkst tādus produktus, kā: zeķes, zeķubikses, peldkostīmi, apakšveļa (krūšturi, apakšbikses, koriģējošā veļa, baby doll kleitas, naktskrekli un pidžamas). Atgriešanas formas lapā obligāti jāuzraksta vārds, uzvārds, jāparakstās un jāatzīmē, ka esat piekrituši noteikumiem.

!!! Atgriešanas formas lapā obligāti jāuzraksta vārds, uzvārds, jāparakstās un jāatzīmē, ka esiet piekrituši noteikumiem !!!

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.