Apģērbu interneta veikals Latvijā - Merloti lielieizmeri Tev, jaunumi un mūsu 6.gadu jubileja!

 

 

Lielo izmēru modes iznāciens

Pavisam noteikti pēdējos gadus varam vērot to, kā attīstās lielo izmēru apģērbi un to tendences. Apģērbu interneta veikali mūs nebeidz pārsteigt! Ja agrāk plus size izmēri bija, kas rets un maz pieejams – tad jau šobrīd dizaineri un zīmoli mums steidz piedāvāt jaunus sezonu trendus un superīgas apģērbu kolekcijas.

 

 

Lielo izmēru apģērbu interneta veikals Latvijā - Merloti

Mēs, Merloti, esam salīdzinoši jauns lielo izmēru modes apģērbu zīmols Latvijā, un tomēr cenšamies nostiprināt savas pozīcijas un iekarot klientu sirdis. Mēs esam viens no tiem internetveikaliem ar bezmaksas piegādi, garantētu 14 dienu atgriešanas garantiju, ar nekļūdīgi precīzu izmēru tabula sievietēm un vīriešiem. Nav vairs nepieciešamības meklēt vakarkleitas Rīgā vai Daugavpilī, viss nepieciešamais ir Tev blakām tepat, viena klikšķa attālumā. Vai Tevi interesē garās kleitas, meiteņu kleitas, trikotāžas kleitas, balles kleitas, mežģīņu kleitas vai iespējams garās kleitas svētkiem? Kleitas un interneta veikals vairs nav kosmoss, tas viss ir vienkārši un ērti pieejams.

 

 

6.gadu apģērbu interneta veikala dzimšanas diena

Šogad mūsu apģērbu internetveikals svin 6 gadu jubileju, mēs attīstāmies un augam, un par to lielu paldies sakām saviem klientiem. Jūsu viedokļi, ieteikumi, atsauksmes un arī kritika mums palīdz mainīties un sekot līdzi laikam, palīdz piecelties un tikt tālā, kā jebkad esam bijuši.

 

  

Jaunumi un aktuālākais mūsu interneta veikalā – grūtnieču apģērbi un vīriešu apģērbi

Savā 6 jubilejas gadā vēlamies informēt savus klientus par būtiskākajiem jaunajiem sasniegumiem šajā gadā – ir izstrādāta patiesi izdevīga un interesanta Lojalitātes programmas sistēma. Lojalitātes programmas sistēma ir noteikti saistoša gan esošajiem klientiem, gan jaunajiem – ieguvēji ir visi. Sīkāk par Lojalitātes programmas iespējām aicinām iepazīties mūsu mājaslapas informācijas sadaļā – Lojalitātes programma. Varam paziņot arī to, ka esam veikuši tehniskus atjauninājumus un uzlabojumus pasūtījumu formai – tā ir kļuvusi daudz vieglāk uztverama, ātrāk aizpildāma un strādā daudz korektāk, katru informācijas lauciņu ir iespējams atjaunināt atsevišķi, tādējādi nezaudējot jau iepriekš ievadīto informāciju. Būtisks jaunums pie mums – lielu izmēru vīriešu apģērbi, par šo soli esam īpaši lepni, jo esam vieni no vienīgajiem, kas piedāvā apģērbties arī lielo izmēru apģērbu nēsātājiem vīriešiem. Un protams, lielo izmēru apģērbs grūtniecēm. Ir pieejamas kleitas grūtniecēm, topi, leggingi un bikses, kas ir īpaši pielāgotas un ērtas, un tajā pašā brīdi stilīgas un kvalitatīvas.

 

 

Svētku laiks un īpašie piedāvājumi

Svētki, tas ir brīnišķīgi! Februāris mūs lutinās ar Valentīna dienu, Marts ar Sieviešu dienu, Aprīlis ar Lieldienām. Un tam visam pa vidu, arī mūsu īpašā diena – 6.gada dzimšanas diena. Aicinām sekot līdzi aktualitātēm mūsu sociālo tīklu lapās, jo varam pačukstēt, ka svētkos vienmēr ir pieejami izdevīgi piedāvājumi, piemēram, sieviešu ziemas mēteļi par izdevīgām akcijas cenām! Un dzimšanas dienas svinēšana – tā ir neatņemama mūsu uzņēmuma vērtība. Par to, kas tieši gaidāms, sekojiet līdzi un svinam dzīvi kopā ar mums!

Vienmēr Tavs,
SIA Merloti