Lielo puišu iepirkšanās paradumi un liela izmēra apģērbu stils vīriešiem

 

Daudzi apģērbu tirgotāji mēdz piemirst to, ka arī vīriešiem patīk ģērbties un iepirkties. Vīriešu apģērbu modes tendences ir atšķirīgas no sievietēm, gluži tāpat kā vajadzības un veids kā vīriešiem patīk iepirkties. Mūsuprat, tas ir mīts ka vīrieši necieš iepirkšanos, tā nav taisnība - viņiem tas patīk, tikai daudz savādāka veidā kā sievietēm. Viņiem patīk konkrētums, viņi iepērkās pēc vajadzības un nemīl tērēt savu laiku rindās, burzmās - itsevišķi, ja zina ka plus izmēru iepirkšana lielveikalā varētu ciest fiasko.

Bez šaubām, vissvarīgākais lielo puišu modes elements ir apģērba piemērotība. Lielākā daļa vīriešu modes zīmolu daudzveidības ziņā piedāvā maz. Viņi balsta savus mērījumus uz standarta manekenu un pēc tam vienkārši pievienos vai atņem collas izmēram, kad runa ir par atšķirīgiem izmēriem. Bet ne visi vīrieši iekļaujas šajos noteiktajos kritērijos.

Viena no lielākajām kļūdām, ko var izdarīt nedaudz apaļš vīrietis, ir iegādāties apģērbu, kas ir vairāku izmēru pārāk liels, lai maskētu savu ķermeņa formu. Ja jūsu apģērbs ir pārāk liels, jūs pievērsīsit uzmanību savam svaram, pievienosiet ķermenim lielu masu un radīsiet nepareizu priekštatu par realitāti.

Ja jums rodas jautājums, kā ģērbties, ja esat lielāks vīrietis, ir daži galvenie padomi, kas jums būtu jāievēro. Šie ir mūsu padomi:

  1. Saglabā savu stilu vienkāršu. Ja esat lielāks puisis, vēlēsieties pēc iespējas mazāk izmantot gaišus rakstus un krāsas. Vienmērīgas neitrālas vai tumšas krāsas ir lieliski piemērotas, taču, ja vēlaties valkāt rakstus, jums jāizvēlas kaut kas ar smalku rakstu, piemēram, Paisley, gaišas svītras vai smalki punktiņi.
  2. Ja valkā svītras, pārliecinies, vai tās ir vertikālas. Vertikālas svītras vizuāli pagarina un slaidina ķermeni. Būtu ieteicams izvairīties no biezām svītrām, bet izveļēties plānās un smalkākas svītras.
  3. Vairāku apģērbu gabalu sakombinēšana ir lielisks modes padoms lielākiem vīriešiem, jo tas var veiksmīgi sašaurināt kopējā siluetu izskatu. Zem tumšām ārējām krāsām pievienojiet gaišākas krāsas, lai apģērbs būtu gaišāks un zem rumpja būtu skaidrāka vertikālā līnija.
  4. Izvairieties no smagiem vai bieziem materiāliem, jo tie piešķirs jūsu formai apjomīgu kontūru (un tādos apģērbos parasti ir karsti un tie nomāc). Tā vietā pārslēdzieties uz vieglākiem kokvilnas materiāliem.
  5. Aksesuāri ir tavs draugs, ja tos pareizi nēsā. Nēsājiet aksesuārus, piemēram, brilles, šalles, pulksteņus un cepures, lai pievērstu uzmanību koptēlam.

       Pie mums ir iespējams iegādāties liela izmēra vīriešu apģērbus. Lielo izmēru vīriešu apģērbu kolekcijas ir pieejamas sākot no izmēra L līdz pat 8XL, un atgādināsim, šie izmēri nav Ķīnas ražojumu izmēri. Mēs lielajiem puišiem piedāvājam super kvalitatīvu, modernu, un  orģinālu brendu plus izmēru apģērbus. Priecājamies par to, ka esam bijuši pirmais interneta veikals Latvijā, kas pārdod liela izmēra apģērbus vīriešiem patiesi lielos izmēros apvienojot to ar lielisku asortimentu. Pie mums Jūs variet ieoirkties bez steigas, būt parleicināti ka apģērbs Jums derēs, netērēt savu laiku nelietderīgi un iepirkties ātri un vienkārši, brīžos, kad tas ir vajadzīgs patiesi ātri.

Sieviešu liela izmēra apģērbus mēs tirgojam jau 7 gadus, bet vīriešu liela izmēra apģērbus mēs savā interneta veikalā piedāvājam jau vairāk kā gadu, esam uzaudzējuši jau pieredzi šajā jomā un gada laikā būtiski papildinājuši asortimentu, kā arī uzlabojuši izmēru tabulu.

       Iepirkties internetā ir ērti, vienkārši, labākais ieguvums ir asortiments un ietaupītais laiks, kas nav jāpavada rindās un cilvēku garās rindās. Šopings internetā ir pilnīgi normāla parādība mūsu straujajā 21.gs. tehnoloģiju bumā un attīstības laikmetā. Pasūtījums saviem klientiem mēs piegādājam izmantojot Omnivas pakomātu tīklu. Omniva paplašinās katru gadu, sniedzot plašas iespējas saņemt sūtījumus maksimāli tuvu Jūsu dzīves vietai, un pats labākais - liel;akoties Omnivas pakomāti atrodas ārpus telpām, kas nozīmē to, ka tiem nav ierobežota darba laika un Jūs savus sūtījumus variet izņemt jebkurā Jums ērtā laikā. Mēs garantējam arī Jums 14 dienu atgriešanas garantiju, foršu servisu un lielisku iepirkšanās pieredzi!