Kas jauns Merloti 2019?

 

Šajā bloga rakstā mēs parunāsim par visu jauno, ko var atrast mūsu mājaslapā, par sapņiem un domām attiecībā arī uz nākotni, jūsu izteiktajām velmēm un nedaudz arī par jaunajām šī gada apģērbu kolekcijām un to galvenajām tendencēm. Parasti šāda veida blogi sanāk diezgan gari, bet labāka ziņa - kas jauns rubrika iznāk tikai reizi gadā.

Jauns gads, jaunas apņemšanās, jauni uzdevumi. Esam pamatīgi iesoļojuši jaunajā 2019, ar tik ļoti daudz jaunumiem. Šogad mēs, Merloti, esam nosvinējuši 6 dzimšanas dienu! Un būtībā, mēs esam jauns lielo izmēru modes apģērbu zīmols Latvijā, mēs atšķiramies no citiem apģērbu interneta veikaliem. Katrā dzimšanas dienā, mēs lutinam gan sevi, gan jūs ar patīkamiem jaunumiem - tas nav izpalicis arī šogad. Vienīgi jāatzīst - ar aizkavēšanos, saistība ar dažādām tehniska rakstura ķibelēm, bet mūsuprāt, bija to vērts sagaidīt.

Sāksim ar jauniem modē un apģērbos! Kleitas - īsas kleitas, garas kleitas, kāzu kleitas, kleitas kāzām, vakarkleitas, kāzu kleitas internetā tas ir reāli - tas ir pie mums, ne vienmēr kāzu kleitas cenas ir nesamērīgas, ne vienmēr plus izmēru izvēle ir niecīga - tikai ne pie mums! Gan kleitas sievietēm, gan kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas, meiteņu kleitas, svētku kleitas sievietēm, lina kleitas sievietēm, svinīgas kleitas, skaistas kleitas, kleitas izlaidumam, pat adītas kleitas, kleitas sievietēm pēc 40, garās vakarkleitas, mežģīņu kleitas, balles kleitas, vasaras kleitas, ikdienas kleitas, lētas kleitas, svētku kleitas - viss šis, ko Jūs mīļās dāmas viss vairāk meklējat un sagaidāt atrast interneta apģērbu veikali vai kleitu veikali ir tepat pie mums Merloti. Kleitas lielie izmēri šogad mūs priecē ar milzīgu izvēli, atradīsies no visa ik katram. Lielo izmēru kleitu topā šogad rūtiņa raksta motīvi, sarafāna stila kleitas, sportiskas pludmales ikdienas kleitas. Krāsas kā vienmēr pielīdzināmas varavīksnei sajaukāma ar neiedomākajaiem rakstiem - it īpaši topā dominē tropiski ziedi un dzīvnieku motīvu apdrukas, rarr tīģeris un leopards. Ierobežojumu piedurkņu garumiem nav, tāpat kā audumu sastāviem. Īpaši gribam akcentēt ka daudz plašākā klāstā salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem šogad Jums mīļie klienti ir pieejamas linu un kokvilnas auduma kleitas. Izmēri kā vienmēr varierē no 40 līdz pat 66. Lielieizmeri šogad trendojas, ne velti pasaule meroga plus size modeļu konkursā uzvaras laurus ir plūkusi skaistule no Latvijas!

Apģērbi korpulentām dāmām var būt pietiekami daudzveidīgi, interesanti un moderni. Interneta veikals apģērbi Merloti jaunajās kolekcijās šogad ir visas modes aktualitātes, viss, kas tika minēts attiecībā uz kleitām plus kaprī bikses ar platajiem galiem, svītraini rūtoti raksti un podziņu akcenti attiecās arī uz tādiem sieviešu apģērbi kā bikses, džinsi, mēteļi pavasarim, blūzes, rudens mēteļu tendences arī pavasarim,gluži tāpat kā ziemas mēteļi un ziemas jakas sievietēm tendencs saskatāmas jaunajās kolekcijās. Kā arī nedrīkst aizmirst par adītas jakas, džinsu bikses, sporta krūšturis un legingi, sieviešu apakšveļa, sporta tērpi, adījumi - dāžāda biezuma un raupjuma, krūšturi, grūtnieču drēbes, sporta apģērbs, sieviešu mēteļi, džinsi, topiņi un daudz-daudz kas cits! To ir grūti aprakstīt vārdos - ja līdz šim domāji ka labi piedāvājumi slēpjās tikai ārzemju interneta veikali un protams klasiski lētas drēbes internetā, kur nu bez lēti ārzmeju apģērbu interneta veikali - tu vēl nepazini mūs un to ko mēs piedāvājam saviem klientiem. Apģērbi internetā no Polijas nevienmēr ir tas labākais risinājums.

Ar ziemas jakas vīriešiem, mēteļi vīriešiem arī nav pielikts punkts! Pamatīgi ir papildināta arī plus izmēru vīriešu apģērbu kolekcija - arī tajā superīgi, modernīgi piedāvājumi. Košas krāsas gan tkrekliem, gan šortiem. Viss, kas nepieciešams, lai justos ērti un par sevi pašpārliecināti. Vīriešu apģērbu tendencēs dominē klasika un visiem zināmie foršie un mīlīgie grandad stila krekli. Šogad steigsim piedāvāt arī specializēto lielo izmēru apģērbu, tāda maza apkšnodaļa kā darba apģērbu veikals.

Parunāsim nedaudz par nākotni un iespējām. Balstoties uz veiktajām aptaujām un mūsu klientu pausto viedokli, tad Jums būtu interese par bērnu apgerbi interneta veikals. Bērnu apģērbu veikals no tiesas intereneta pusē nespēj patērētājiem sniegt pilnīgu pilnību - sortiments un izvēle ir salīdzinoši maza. Jāatzīst, ka bērnu apģerbi ir pieprasīta lieta tirgū. Apkopojot visu informāciju arī mēs nākotnē noteikti centīsimies apsvērt iespēju Jums piedāvāt bērnu drēbes, jo patiesi bērnu interneta veikalos ir saskatāms potenciāls! Bez apģērbu piedāvājam aoskatīsim arī iespējas piedāvāt sandales bērniem un gumijas zābaki bērniem. Mazo ķiparu apavu bode skanētu lieliski ne? Gumijnieciņi ar kuriem lēkāt pa peļķēm un priecāties par sausām pēdiņām.

Turpinot tēmu par nākotni, patērētājiem interesē arī apavi internetā. Sieviešu apavi atsevišķām dāmām ir gluži kā hobijs, kurpju kolekcionēšana, jo vairāk apavi sievietēm, jo labāk, vai ne? Tuvojoties ziemai par ļoti aktuālu tēmu kļūst tieši ziemas apavi, zābaki, vīriešu ziemas zābaki teju interesē katru 5 klientu, tuvojoties vasarai noteikti topā nāk kažu kurpes un ņemot vērā kādus apgriezienus uzņēm veselīgs un sportisks dzīvesveids - sporta apavi. Mūsu klientiem ir īpašs pieprasījums tieši pēc sieviešu apavi internetā liela izmēra apavi, tā lai ieskatoties izmēru tabula sievietēm, katra katra sieviete varētu iegādāties savas sapņu kurpes! Mūsu interneta veikals reiz ir mēģinājis piedāvāt apavus, interese par tiem bija nenoliedzama, bet bija savi trūkumi, kuriem prasītos uzlabojumi, ja taisam rezumē, tad vajag tādu apavu izmēru tabulu, kas priecētu ik katru pircēju, lēti apavi, liela sieviešu kurpes izvēle, protams, nedrīkst aizmirst arī vīriešu apavi. Nākotnē mīļie klienti, mēs centīsimies šo visu sasniegt un cerēt, ka spēsim to piedāvāt Jums krietni ātrākā laika ietvarā. Šie ir tālejošie mērķi, ko mūsu uzņēmums ir irzvirzījis balstoties konkrēti uz Jūsu izteiktām velmēm.

Un… pienākusi pati interesantā šī bloga raksta daļa - jaunumi, kas tapuši par godu mūsu 6 dzimšanas dienai! Esiet gatavi?

 • Maksimāli atjaunināta e-komercijas pārdošanas vietnes platforma, ar uzlabotu tehnoloģiju;
 • Mājaslapa ielādējas un strādā daudz ātrāk;
 • Jauns un dinamisks vizuālais tēls - pievilcīgs un nedaudz klasisks dizains, ieturēts pēc jaunājam 2019.gada tendencēm;
 • Ērtāka lapošana;
 • Plašākas filtrēšanas iespējas;
 • Daudz plašāks produktu piedāvājums - vairāki jauni ražotāji;
 • Maksimāli papildināta vīriešu apģērbu kolekcija - tai nācis klāt jauns piegādātājs, izmēri līdz 8XL;
 • On-line maksāšānas sistēma - tagad norēķināties par pirkumiem ir daudz vienkāršāk un ātrāk;
 • Pasūtījum piegādes opciju papildinājums - DPD Pick up bode;
 • Uzlabota ātrā pasūtījuma veikšanas forma;
 • Īstā un labākā apģērbu izmēra noteikšanas tabula - ievadot preces kodu, saņem maksimāli pareizāko un ieteicamāko informāciju par Tev nepieciešamo izmēru - esam pirmie Latvijā, kas to piedāvā šobrīd saviem klientiem;
 • Atjaunota un papildināta informācija;
 • Mini dāvaniņas par katru veikto sūtījumu;
 • Jauna dizaina klientu viedokļa paušanas anketa;
 • Droša mājaslapa ar drošo sertifikātu;
 • Iespēja pieteikties jaunumu saņemšanai;
 • Iespēja tiešsaitē sazināties ar klientu apkalpošanas centru izmantojot Whatsup programmatūru;

Daudz vai ne? Bet ziniet, šī ir tikai daļa no paveiktā, otro pusi aicinām Jums iepazīt un izmēģināt pašiem, saglabājot intrigu, jo jaunumu tiešām ir daudz. Šķiet esam ļoti pacentušies šogad, cerams, ka Jūs esiet apmierināti ar rezultātu! Mēs kā vienmēr augam un cenšamies būt pirmie un labākie, par to paldies sakām Jums - mūsu mīļie klienti. Hip hip urrā, mums jau šogad 6!

 

 

Patiesā cieņā un mīlestībā,
Tavs Merloti un visa mūsu darbinieku komanda