Notievēt pēc 30

 

Pat ja jums ir 30 gadi, ir cerība ... visam, kas eksistē mūsu dzīve ir iespējas! Un pēc 30 un arī pēc 40 gadiem... Un vēl jo vairāk, zaudēt svaru, kļūt slaidākam, pārstāt ticēt maģiskām burvju tabletēm, pulveriem, auskariem, plāksteriem u.c. brīnumlīdzekļiem.

Bieži nākas dzirdēt: "20 gados es biju tik slaida, īsta skaistule" .. bet tagad .. tagad ir palikusi tikai skaistule ", un no slaiduma nav palicis ne miņas!"

Bet kilogrami nepienāk klāt vienā naktī, tas ir sistemātisks "darbs". Gadu no gada mēs lietojam uzturā vairāk cepumu, saldumu, iekļaujam aizvien mazāk kustību mūsu ikdienā un rezultāts ir papildus 10 kg!

Kāds saka, ka pie liekā svara ir vainīgi hormoni.. bet pieņemsim, ja mums visiem hormoni mainītos pēc 35 gadu vecuma sasniegšanas, tad droši vien mēs visi izmainītos izskatā., bet kādam taču ir izdevies saglabāt jaunības dienu figūru!

Tātad, kāds ir noslēpums?

Protams, tā ir mūsu rīcībā! Mazāk kustamies, bet cepumus vairāk ēdam darbā kopā ar kolēģiem pie tases kafijas! Un ne jau apēstais cepums pie vainas, bet gan to daudzums.

Pats svara zaudēšanas princips kā tāds darbojas vienādi gan 20, gan 45 gados. Ja pulksten 20:00 tu agrāk skrēji uz randiņiem, uz darbu gājām kājām, uz skolu, tik daudz aktivitātes ka bieži vien pat tev nebija laika vispār paēst.

Bet tagad dzīve ir ieguvusi mēreni zināmu tempu. Auto, darbs, vīrs.. viss ir pa rokai un tik ērti! Ēdiens ir garšīgāks, un kustības ir mazāk! Ēdienu varam pasūtīt pat neizejot no mājām, izvēle ir tik liela Wolt, Bolt Food aplikācijas.

Kāpēc 20 gados sievietei deg acis un viņai gribās uzģērbt seksīgu minī kleitu, un pēc 35 gadiem parādās domas – ja, nu kā ir tā ir!

Kādēļ mēs ar vecumu mēs arvien biežāk gribam padoties un nesasniedzam savu nostādīto mērķi? Kāpēc mēs nevaram skaidri izvirzīt mērķi un to sasniegt?

Vecumam nekādā veidā nevajadzētu ietekmēt vēlmi būt slaidākai, valkāt sev tīkamu un piemērotu apģērbu, tvert vīriešu apbrīnas pilnus skatienus un būt ar super labu veselību!

Galu galā, liekais svars papildina ne tikai vecumu, bet arī rada veselības problēmas!

Tāpēc nevajadzētu domāt, ka pēc 35, 45, 55 nav iespējams nomest svaru. Viņš aizies prom pie tā strādājot tāpat kā 20 gadu vecumā.

Vienkārši ir skaidri jānosaka savs mērķis un jāsaglabā tas fokusā nevis tikai nedēļu, bet līdz brīdim, kad spogulī parādās tavs vēlamais rezultāts!