Ko ēst, kad gribās notievēt?

 

Jūs noteikti domājiet, ka sekojot līdzi zemu kaloriju uzņemšanai un ejot uz treniņiem, Jūs variet ēst visu ko vien vēlaties, galvenais ir nepārsniegt dienas kaloriju normu – mēs Jūs apbēdināsim, Jūs kļūdāties.

 

 

Tā ir patiesība, ka kaloriju samazināšana un intensīvi treniņi, noved ķermeni pie fantastiskiem rezultātiem. Bet.. samazināto kaloriju uzņemšanai vajadzētu atspoguļoties veselīgā uzturā, tai ir jābūt tādai, kura ātri palīdz atjaunoties pēc treniņiem, kura palīdz uzaudzēt muskuļu masu un dedzināt esošos taukus.


Ja Jūs visu dienu ēdīsiet cepumus, maize ar sviestu un desu, šokolādi, treknu gaļu, krējumu un zelēsiet konfektes-ledenes uzkodā, tad Jums pavisam noteikti nebūs nekādu iespēju sasniegt labus rezultātus. Nav iespējams uzaudzēt muskuļu masu un dedzināt taukus pie šāda veida ēšanas paradumiem, pat tad ja Jūs ēdīsiet 1200 kkal dienā un intensīvi strādāsiet sporta zālē. Agri vai vēlu Jums draudēs iztukšošanās, kā fiziska, tā morāla, ar iespēju ļoti viegli ieslīgt depresijā pie šāda režīma.


Nesamaziniet kaloriju uzņemšanu izņemot ārā no savas ēdienkartes veselīgu ēdienu atstājot savu mīļāko. Tas neļaus jums izveidot muskuļu reljefa masu, nedos spēku un noteikti ne skaistumu. Mēs taču visi gribam būt skaisti un laimīgi?

 

 

Jūsu ikdienas ēdienkartē vajadzētu iekļaut tikai veselīgus un noderīgus produktus muskuļiem, imunitātei un vienkārši labam noskaņojumam. Jums vajag uzņemt nepieciešamo daudzumu olbaltumvielu, ogļhidrātu un veselīgo tauku.

Un katram, individuāli, nepieciešamie daudzumi būs savādāki, jo mēs katrs esam savādāki, un mūsu metabolisma tips tajā skaitā, ir arī savādāks.

 

Tādēļ, pirms ķerties klāt savam ikdienas uztura izmaiņām, uzziniet visu par metabolisma tipiem, izejiet testu, kurš ļaus Jums uzzināt par Jūsu tipu. Tālāk Jūs diezgan vienkārši varēsiet sastādīt savu ikdienas ēdienkarti, vadoties pēc vispārīgām rekomendācijām, patērējot visu tādos daudzumos, kuri nepieciešami tieši Jums.

 

 

Un galvenais, vienmēr atcerieties, tas, kas der un strādā Jūsu draudzenei vai draugam, ne vienmēr derēs Jums!