Menu
Your Cart

Blogs

27 Dec 9 veidi, kā sākt zaudēt svaru bez diētas
0 3148
9 veidi, kā sākt zaudēt svaru bez diētas Kā zināms, tad vienkāršākais veids kā zaudēt svaru ir samazināt diennaktī uzņemto kaloriju daudzumu. Nu tagad variet nopūsties un pateikt sev: “Fuuu, lai notievētu, man nebūs jāēd ne garšīgi un garlaicīgi, man nebūs jāsēžas atkal uz diētas". Bet ziniet, jūs variet to izdarīt, nekaitējot savām garšas kārpiņām..
10 Nov Notievēt pēc 30
0 1272
Notievēt pēc 30 Pat ja jums ir 30 gadi, ir cerība ... visam, kas eksistē mūsu dzīve ir iespējas! Un pēc 30 un arī pēc 40 gadiem... Un vēl jo vairāk, zaudēt svaru, kļūt slaidākam, pārstāt ticēt maģiskām burvju tabletēm, pulveriem, auskariem, plāksteriem u.c. brīnumlīdzekļiem.Bieži nākas dzirdēt: "20 gados es biju tik slaida, īsta skaistule" .. bet t..
27 Oct 7 iemesli kādēļ ēst augļus un dārzeņus
0 554
7 iemesli kādēļ ēst augļus un dārzeņusBēda atnāca no turienes, kur viņu neviens nebija gaidījis! Esi dzirdējis šādu sakāmvārdu? Un nabaga meitenes tika iebiedētas ar to ka banāni ievērojot diētu nedrīkst ēst bieži un vīnogās ir tikai cukurs, galu galā arī tomāti taču var palēnināt tauku dedzināšanas procesu.Zemāk ir apkopoti 7 iemesli, lai tu nekla..
22 Oct 5 fakti par ogļhidrātiem
0 244
5 fakti par ogļhidrātiem Visās iespējamās diētas, kas ir pieejamas, viss vairāk apspriestie, noliegtie ir tieši ogļhidrāti. Tie ir tie, kuri pēc iespējas tiek izslēgti no uztura un klauvē pie mūsu sirdsapziņas par katru apēsto makaronu.Cik gan daudzi saka ka nedrīkst ēst tik daudz ogļhidrātus, to daudzumu vajag samazināt. Gribiet zināt noslēpumu? T..
13 Oct Ko ēst un kā ēst ceļojuma laikā, lai mājās kopā ar suvenīriem neatvestu +5 kg uz svariem
0 158
Domāju, ka starp mūsu bloga lasītājiem noteikti ir kāds, kas īpaši gatavojās ceļojumiem, iespējams, pat pāris nedēļas pirms ceļojuma, badojoties, lai pēc tam, kad būs sācies atvaļinājums atpūstos no sirds un dvēseles. Un pēc tam, mājās no kūrorta kopā ar suvenīriem mēs atvedam plus 5 kg svara. Vai tev tā ir kādreiz gadījies?⠀Atvaļinājuma laikā būti..
13 Oct 5 svarīgi fakti par olbaltumvielām
0 239
Saskaņā ar statistiku, tad aptuveni ap 80% no cilvēkiem ir nepietiekams uzturs, bet uzturvielas, kuras tie ikdienā iekļauj savā ēdienkartē. Ja Jūs pieņemiet lēmumu par svara zaudēšanas, tad neņemot vērā uzturvielu nepieciešamību noteiktos daudzumos, Jūs variet sevi novest līdz katastrofālam stāvoklim. Nav pārsteidzoši, ka Jūs var sākt piemeklēt vāj..
26 Sep Alkohols un tava figūra
0 435
Alkohols un tava figūraDzert vai nedzert? Tāds ir jautājums… Atteikt sev prieku iedzet pāris glāzes vīna vai alu piektdienā – dažiem tā ir ļoti grūti. Draugi nesapratīs un gribās arī atslābināties pēc garās darba nedēļas. Šķiet, dīvains vārdu salikums, kuram pēc idejas vajadzētu stāvēt kopā vienā teikumā. Draugi, ja viņi ir īsti – vienmēr cienīs ta..
12 Sep 5 kļūdas, ko parasti pieļauj 90% cilvēku tievējot
0 334
5 kļūdas, ko parasti pieļauj 90% cilvēku tievējot Kļūdas, kuras parasti tiek pieļautas tievējot, pēc tam ar izsalkuma radītiem ģīboņiem, lai sasniegtu ceļu uz savu ideālo figūru. Daudziem šis ceļš ilgst visu dzīvi. Kā 25 gados sākot tievēt, kad ir jau nedaudz pāri 40, bet ieņemtā pozīcija netiek mainīta un šis badošanās maratons turpinās visu dzīvi..
04 Oct Ko ēst, kad gribās notievēt?
0 5208
                                                                                         Ko ēst, kad gribās notievēt? Jūs noteikti domājiet, ka sekojot līdzi zemu kaloriju uzņemšanai un ejot uz treniņiem, Jūs variet ēst visu ko vien vēlaties, galvenais ir nepārsniegt dienas kaloriju normu – mēs Jūs apbēdināsim, Jūs kļūdāties.  Tā ir patiesība, ka k..
30 Aug Tavs recepšu portāls www.instareceptes.lv
0 2234
  Tavs recepšu portāls www.instareceptes.lv   Sveiki draugi pavasarī! Beidzot mēs jūtam, ka pavasaris ir patiešām atnācis, pirmie tauriņi jau manīti, pienenes atrastas, selfijs rapšu laukā – ir, skapis siltajai sezonai izrevidēts, sajūsma un prieks – vēl trūkst gardas idejas maltītei. Kā būtu pagatavot kaut ko garšīgu pašiem, mājās? Un ja tas būtu..
30 Aug Lielo puišu iepirkšanās paradumi
0 988
  Lielo puišu iepirkšanās paradumi un liela izmēra apģērbu stils vīriešiem   Daudzi apģērbu tirgotāji mēdz piemirst to, ka arī vīriešiem patīk ģērbties un iepirkties. Vīriešu apģērbu modes tendences ir atšķirīgas no sievietēm, gluži tāpat kā vajadzības un veids kā vīriešiem patīk iepirkties. Mūsuprat, tas ir mīts ka vīrieši necieš iepirkšanos, tā ..
30 Aug Kas jauns Merloti 2019?
0 440
Kas jauns Merloti 2019? Šajā bloga rakstā mēs parunāsim par visu jauno, ko var atrast mūsu mājaslapā, par sapņiem un domām attiecībā arī uz nākotni, jūsu izteiktajām velmēm un nedaudz arī par jaunajām šī gada apģērbu kolekcijām un to galvenajām tendencēm. Parasti šāda veida blogi sanāk diezgan gari, bet labāka ziņa - kas jauns rubrika iznāk tikai r..
Rāda 1 lidz 12 no 26 (3 Lapaspusēm)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.