Hey-hey! Sveiciens visiemmūsu klientiem un sekotājiem. Jauns gads jau ir iegājies ritmā, un līdz arjaunu gadu visiem ir nākušas jaunas atklāsmes, apņemšanās un idejas. Arī mēsšajā ziņā neatpaliekam, visu iepriekšējo gadu mēs domājām, plānojām, meklējāmun cītīgi strādājām.

        Mūsu klienti, noteikti,atcerās to, ka aizvadītajā gadā mēs lūdzām Jūs visus piedalīties aptaujā unnovērtēt mūsu produktus, klientu apkalpošanu, kā arī pašu interneta veikalavietni. Mēs ņēmām vērā Jūsu ieteikumus – un ar patiesu prieku varam Jumsatrādīt savu jauno mājaslapu, kas tika veidota balstoties uz Jūsu izteiktoviedokli un ieteikumiem. Šis projekts ir bijis ilgi un rūpīgi plānots. Jaunajāmājaslapā ir pieejami ne tikai moderni vizuālie risinājumi, bet arī praktiskitehniskie uzlabojumi, piemēram tādi kā, produktu bilžu palielināšana, iespējaaplūkot izmēru tabulus katram konkrētajam produktam u.c jauninājumi, kas padaramājas lapas apmeklēšanu gan ātrāku, gan ērtāku. Kā Jums patīk izklaidīgie darbadienu vakari, vai laisko brīvdienu rīti ar krūzi kafijas rokā un viedtālrunivai planšeti otrā rokā? Ka nekā, šis laiks visā pasaulē ir piesātināts artehnoloģiskajiem risinājumiem un dažādiem šāda veida brīnumiem, līdz ar to, arīmūsu jaunā mājaslapa ir īpaši pielāgota un draudzīga mobilā versija, tā kā nošī brīža ir iespējams apvienot kafijas baudīšanu un šopingu kopā ar mums!

        Bez jaunā mājaslapasdizaina un tehniskajiem risinājumiem, jauninājumu ir piedzīvojis arī mūsupiedāvāto produktu asortiments un uzņēmuma kopējais koncepts. Uz šo brīdi esampapildinājuši produktu piedāvājumu aptuveni par 7 000 jaunu preču. Šajosproduktus ir atrodama plašāka izvēle apaviem, aksesuāriem un it īpašiapakšveļai. Tuvākajā laikā mēs plānojam mainīt uzņēmuma konceptu – apģērbi būspieejami visiem – gan plus izmēru kategorijā, gan pašos mazākajos izmēros, tāarī ko interesantu būs iespējams iegādāties mūsu mīlotājiem vīriešiem unmazajiem ķipariem – bērniem. Lielisks un plašs sortimenta papildinājums irtieši apģērbiem grūtniecēm – liela izvēle barošanas krūšturiem, naktskrekliemgrūtniecēm un citām precēm. Preču sortiments tuvākā pusgada laikā tikspapildināts aptuveni vēl par 15 000 produktiem. Papildus tiek plānotspapildināt arī plus izmēru apģērbu kategorijas ar jaunām Amerikas dizaineruapģērbu kolekcijām.

        Pārmaiņas, tā ir vienasasodīti lieliska padarīšana, jebkurā dzīves jomā vai nozarē. Viss jaunais irinteresants, vilinošs. Mēs attīstamies un domājam par to, kā spēt Jūs pārsteigtno jauna.Nu ko, jaunumu ir daudz, jautāsiet kādēļ tā? Mēs gatavojamies savu 4gadu dzimšanas dienas ballītei. Arī par godu šim notikumam, marta mēneša beigāsmēs veiksim papildus izlozi mūsu klientiem, starp visiem klientiem, kas irveikuši pirkumus mūsu interneta veikalā sākot ar tā pirmo darbošanās gadu, līdzpar šim brīdim, mēs izlozēsim 3 cilvēkus, kas savā īpašumā iegūs 20€ dāvanukarti pirkumam mūsu interneta veikalā. Izloze notiks marta beigās un laimīgieuzvarētāji tiks paziņoti aprīļa sākuma. Lai izlozē būtu godīga, mēs veiksimvideo materiālu par tā norisi, kuru aprīlī arī publicēsim mūsu blogā – tā kāturiet īkšķus un sekojiet līdzi, novēlam veiksmi izlozē! Savukārt mūsusekotājiem gan draugiem.lv, gan facebook.com ir lieliska iespēja laimēt dāvanukartes katru mēnesi. Nosacījumi vienkārši – share, like, follow, jeb dalies,man patīk un seko – katru mēnesi tiek izlozēti veiksmīgie, papildusinformācijai seko līdzi mūsu sociālo tīklu biznesa lapās. Lai svinības ir ganmums, gan Jums, priekā!